До головної Написати листа Контактні адреси та телефони
Телком. Телекомунікаційна компанія

Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та додавайтесь у спільноту Viber дізнавайтесь про новини компанії та надсилайте свої побажання та пропозиції

Спільнота Телком в Facebook Спільнота Телком в Viber

Розташування офісів

Контактна інформація

Понад 25 000 абонентів обрали нас

Чому не працює інтернет? (Аварійні роботи)

Новини

Інтернет

Телебачення

Телефонія

Існуючим абонентам

Особистий кабінет

Технічна допомога

Яке необхідно обладнання для підключення послуги?
Схема підключення інтернет за технологією FTTH (Оптика в дім, приватний сектор)
Схема підключення інтернет за технологією FTTB (багатоквартирна забудова)
Як налаштувати з'єднання інтернет?
Від чого залежить швидкість з’єднання по технології ADSL?
Що означають параметри з’єднання на сторінці статистики модему ?
Швидкість не відповідає тарифному плану.
Як я можу змінити пароль доступу або тарифний план ?
Не вдається встановити з’єднання: код помилки 651, 678, 815, 691, 718, 769
Не відкриваються інтернет-сторінки
Розривається з'єднання
Як перевірити доступність того або іншого вузла Інтернет?
Задати своє запитання

***

Яке необхідно обладнання для підключення послуги?

Для підключення за технологією FTTB (багатоквартирна забудова) необхідно маршрутизатор з комплектом кабелів для з’єднання з мережею та комп’ютером;

Для підключення за технологією FTTH ("Оптика в дім", приватний сектор) необхідно модуль ONU, або медіаконвертор та маршрутизатор з комплектом кабелів для з’єднання з мережею та комп’ютером. Модуль ONU, або медіаконвертор надається компанією на весь період користування послугою. Гарантійний строк обладнання 1 рік.

Ви можете користуватися інтернет за технологіями FTTB/FTTH також без маршрутизатора у випадку якщо з'єднання буде налаштоване на комп'ютері. В такому випадку використання послуги буде можливе лише на цьому комп'ютері;

Для підключення послуги ADSL необхідно - ADSL-router зі сплітером та комплектом кабелів для з’єднання з телефонною мережею та комп’ютером;

***

Схема підключення інтернет за технологією FTTH (Оптика в дім, приватний сектор)

При підключенні за технологією FTTH/PON абоненту в надається медіаконвертор або модуль ONU на весь час коритсування послугою. Гарантійний термін обладнання 12 місяців. Схему підключення обладнання зображено на схемі:1) Медіаконвертор/Модуль ONU
2) Оптичний кабель, який заходить в помешкання з вулиці (зазвичай чорного кольору)
3) Оптична абонентська розетка. Всередині відбувається монтаж та розварка оптичного волокна. Не відкривайте та не витягайте вмістимість розетки без спеціалістів.
4) Оптичний пачкорд (використовується для з'єднання оптичної розетки та медіаконвертора)

Оптичні пачкорди, кабеля та інші з'єднувачі чутливі для заломів, так як всередині кабеля скловолокно, а носієм інформації є світловий промінь. В зв'язку з цим не можна загинати оптичні кабеля чи заламувати їх під прямим кутом - це впливає на параметри передачі даних і може призвести до поломки лінії зв'яхку.

***

Схема підключення інтернет за технологією FTTB (багатоквартирна забудова)

При підключенні за технологією FTTB майстрами до помешкання буде заведено Ethernet кабель, який необхідно підключити до пристроя абонента (маршрутизатор, або комп'ютер).

У випадку якщо маршрутизарора немає, а з'єднання буде налаштоване на комп'ютері ви зможете користуватися послугою лише на цьому комп'ютері.
При підключенні та налаштуванні маршрутизатора (інструкція з налаштування далі) ви зможете одночасно користуватися інтернет на кількох пристроях підключених як по WiFi так і кабелем. Схему підключення обладнання зображено на схемі:***

Як налаштувати з'єднання інтернет?

Для використання послуги ви можете налаштування з'єднання на маршрутизаторі, або на комп'ютері. При налаштуванні з'єднання на маршрутизаторі послугою можна користуватися одночасно на кількох пристроях підключених до маршрутизатора кабелем або за допомогою Wi-Fi. У випадку якщо маршрутизатора немає, з'єднання необхідно налаштувати на комп'ютері і використання послуги буде можливе лише на цьому ПК


Налаштування з'єднання на ПК, Windows XP


Налаштування з'єднання на ПК, Windows 7


Налаштування з'єднання на ПК, Windows 8


Налаштування з'єднання на ПК, Windows 10


Налаштування з'єднання на роутері


Налаштування модему TP-link в якості роутера


Налаштування модему Dlink в якості роутера

Що таке сплітер і як його правильно підключити?
Сплітер (spliter) - це частотний розділювач, який необхідний для поділу голосового трафіку і потоку ADSL.

схема підключення ADSL модему та телефону за допомогою сплітера:У випадку наявності декількох паралельно підключенниіх телефонних апаратів сплітера необхідно підключати до кожного апарату

***

Від чого залежить швидкість з’єднання по технології ADSL?
Швидкість з'єднання залежить від якості телефонної лінії та від її параметрів. Наприклад, довжина лінії від приміщення до АТС і діаметр жили проводу в кабелі визначають значення електричного опору, який впливає на максимально можливу швидкість.

На швидкість з'єднання впливають особливості конструкції модему. Не всі модеми однаково придатні для використання в Україні. Телком рекомендує перелік типів та моделей ADSL-модемів схвалених для експлуатації на абонентських лініях товариства.

Для ADSL линії рекомендовано до використання вита пара, в інакшому випадку можливо падіння швидкості.

Увага! Телком не несе відповідальності за якість надання послуги доступу до мережі Інтернет при використанні обладнання, яке не зазначене у рекомендованому переліку типів ADSL-модемів та схвалених для експлуатації на абонентських лініях Телкому.

***

Що означають параметри з’єднання на сторінці статистики модему ?
Це параметри які відображають фізичний стан абонентської лінії, най важливіші з них :
Data Rate – Швидкість фізичного з`єднання, Downstream до абонента, Upstream від абонента.
SN Margin (AKA Signal або Noise Margin або Signal-to-Noise Ratio(SNR)) - це Signal Noise Rate - Параметр який відображає відношення корисного сигналу відносно до шумів лінії. Чим він вищій тим краще, піднята на модемі швидкість і SNR Margin обернено пропорційні, тобто чим вище буде піднята швидкість тим нище буде цей показник і відповідно тим менший запас до розриву з’єднання.
до 5 dB — обладнання працювати не буде погана лінія
від 6 dB до 7 dB — працездатна лінія, можливі обриви при 100% навантаженні
від 8 dB до 20 dB — добра лінія
від 20 dB до 30 dB — дуже добра лінія

Line Attenuation – Затухання корисного сигналу, чим більше тим гірше
до 20 dB — дуже добра лінія
від 20 dB до 40 dB — робоча лінія
від 40 dB до 60 dB — можливі обриви
від 60 dB та вище — обладнання працювати не буде

***

Швидкість не відповідає тарифному плану.
Швидкість мого тарифного плану складає до 20 Мбіт/с а програма закачки показує 2000-2350 кБ/сек - чому?
Швидкість пакетів у нас вказана в мега бітах за секунду, для спрощення написано
„до споживача до 20 Мбіт/с”. Це означає що ваш роутер/модем з Інтернету може отримати не більше ніж 20*1024*1000=20480*1000 біт за секунду. Подальші розрахунки показують що така швидкість відповідає 20480*1000/8=2560*1000 байт за секунду. Переведемо байти в кілобайти: 2560*1000/1024=2,5*1000 кБ/сек, або 2,5 Мб/сек. Власне ця величина – це теоретично можлива максимальна швидкість отримання інформації із зовнішньої мережі. Правда, існує одне «але». Мережі TCP/IP, підвидом яких є Інтернет, влаштовані таким чином, що крім корисної інформації в них ходить ще й службова (невидима) інформація: наприклад підтвердження про правильно прийнятий пакет інформації, дані про співставлення буквеної адреси сторінки «правильній, цифровій» адресі розміщення тої сторінки і т.д. Загалом прийнято вважати що службова інформація складає 10-15% від загального потоку інформації. Тобто маючи теоретичних 2,5 МБ/сек – 10% = дуже грубо 2,25 МБ/сек. Просимо не забувати, що якщо ви одночасно віддаєте двом користувачам інформацію – цю швидкість треба ділити на 2, якщо трьом – ділити на 3, і т.д.

Швидкість завантаження залежить не тільки від швидкості Вашого з'єднання з точкою входу в мережі Інтернет, але і від параметрів сайту, на який Ви бажаєте увійти. Доступ до сайтів може бути обмеженим як з боку швидкості скачування, так і з боку кількості одночасно підключених відвідувачів. Спробуйте завантажити інформацію в декілька потоків з різних ресурсів, які можуть надати швидкість, симетричну Вашому тарифному плану.

Проводиться приховане одержання/передача інформаці на комп'ютері (автоматичне оновлення, шкідливе програмне забезпечення).
Перевірте Ваш комп’ютер на наявність шкідливого програмного забезпечення за допомогою ОНОВЛЕНОЇ антивірусної системи.

Відключіть все програмне забезпечення, яке могло б використовувати Інтернет, зокрема менеджери завантажень, торент-клієнти, програми оновлення операційної системи та антивірусного программного забезпечення, браузери.

При використанні модемів з Wi-Fi а також точок доступу Wi-Fi необхідно від час перевірки вимикати Wi-Fi та перевіряти швидкість лише через дротове підключення. Для уникнення стороннього підіключення зі сторони бездротової мережі використовуйте парольний захист Wi-Fi мережі.

УВАГА! Найрізноманітніші on-line перевірки швидкості доступу до мережі, які зустрічаються в Інтернеті, не можуть гарантувати реальних показників. Таке явище пов’язане з особливостями кожного користувача та іншими технологічними обставинами, які діють в той чи інший момент, а саме: робота веб-переглядача; flash-програвача; апаратне навантаження; завантаження каналу іншим, в тому числі прихованим і/або шкідливим, програмним забезпеченням; завантаження сервера, на якому проводиться перевірка і т.д.. On-line перевірки швидкості можуть розглядатися лише, як другорядні, побічні показники якості наданих послуг.

***

Як я можу змінити пароль доступу або тарифний план ?
Змінити або отримати втрачений пароль а також змінити тариф можна надіславши заяву на e-mail: support@telcom.net.ua або в абонентських відділах ТзОВ «Телком». Бланки заяв знаходяться в правій частині цієї сторінки.

***

Як я можу сплачувати послуги ТЕЛКОМ ?
Ви маєте можливість просто і зручно оплачувати за телекомунікаційні послуги через
- Інтернет-Банк www.privat24.ua а також у всіх відділеннях «Приватбанку».
- Інтернет-Банк online.oschadbank.ua а також у всіх відділеннях «Ощадбанку».
- Інтернет-Сервіс easypay.ua (для абонентів підключенних на спільних засадах з ФОП Скиба Р.І. та ФОП Козак В.П.)

***

Не вдається встановити з’єднання: код помилки 651, 678, 815, 691, 718, 769
Не вдається встановити з’єднання: код помилки 651, 678, 815
"Немає відповіді" ("The remote computer failed to respond")
Відключений мережевий адаптер, через який встановлюється підключення.
Відкрити "Пуск" -> "Панель керування" -> "Мережні підключення" ("Start" -> "Control panel" -> "Network Connections") для Windows XP, "Пуск" -> "Панель керування" ("Start" -> "Control panel") в розділі "Мережа й Інтернет" ("Network and Internet") оберіть пункт "Перегляд стану мережі та завдань" ("View network status and tasks"), в лівій колонці вікна оберіть пункт “Керування мережевими підключенями” (“Управление сетевыми подключениями”, “Change adapter settings”) для Windows Vista/7, натиснути, правою кнопкою миші, на іконку "Підключення по локальній мережі" ("Local Area Connection") та вибрати пункт "Увімкнути" ("Enable"). Підключень може бути декілька, їх всіх потрібно увімкнути, щоб не упустити те, через яке запускається з’єднання.

Мережевий кабель не під'єднано/під'єднано не надійно.
Перепід'єднати мережевий кабель (при підключенні кабелю повинен бути відчутний клік).

Підключення заблоковано системою захисту.
Перевірити налаштування систем безпеки (антивірус, фаєрвол), тимчасово їх відключити.

УВАГА! Потрібно тимчасово відключити системи безпеки незважаючи на те, що Ви не вносили змін у їх конфігурації, а до того зв’язок був. Після завантаження оновлень систем безпеки, встановлень нових програм або їх некоректної роботи конфігурації можуть змінитись АВТОМАТИЧНО.

***

Не вдається встановити з’єднання: код помилки 691
"Немає доступу, оскільки ім'я користувача та/або пароль недійсні в домені." ("Access was denied because the user name and/or password was invalid on the domain.")
Не вірно введено логін і/або пароль.
Спробувати повторно авторизуватись, перенабравши логін та пароль відповідно до договору, враховуючи реєстр символів та розкладку клавіатури.

З'єднання з використанням даного логіну, вже встановлено.
Імовірно, логін та пароль потрапив до сторонньої особи. Необхідно змінити пароль та звернутися за допомогою у технічну підтримку.

***

Не вдається встановити з’єднання: код помилки 718
"Таймаут PPP" ("PPP Timeout")
Використано заборонені символи під час автентифікації (введено кирилицею, використано пробіл).
Спробувати повторно авторизуватись, перенабравши логін та пароль відповідно до договору, попередньо очистивши відповідні поля, використавши такий метод: встановіть курсор в поле логіну, натисніть комбінацію клавіш Ctrl+A та Delete для очищення поля, теж саме необхідно зробити з полем паролю.

***

Не вдається встановити з’єднання: код помилки 769
"Вказане місце призначення недосяжне." ("The specified destination is not reachable.")
Відключений мережевий адаптер, через який встановлюється підключення.
Відкрити "Пуск" -> "Панель керування" -> "Мережні підключення" ("Start" -> "Control panel" -> "Network Connections") для Windows XP, "Пуск" -> "Панель керування" ("Start" -> "Control panel") в розділі "Мережа й Інтернет" ("Network and Internet") оберіть пункт "Перегляд стану мережі та завдань" ("View network status and tasks"), в лівій колонці вікна оберіть пункт “Керування мережевими підключенями” (“Управление сетевыми подключениями”, “Change adapter settings”) для Windows Vista/7, натиснути, правою кнопкою миші, на іконку "Підключення по локальній мережі" ("Local Area Connection") та вибрати пункт "Увімкнути" ("Enable"). Підключень може бути декілька, їх всіх потрібно увімкнути, щоб не упустити те, через яке запускається з’єднання.

УВАГА! Якщо іконка "Підключення по локальній мережі" ("Подключение по локальной сети", "Local Area Connection") відсутня, необхідно встановити драйвер до мережевого адаптера, який можна знайти на компакт-дисках, що постачались комплекті з комп'ютером.

***

Не відкриваються інтернет-сторінки
З'єднання блокується системами безпеки.
Перевірити налаштування програмного забезпечення, тимчасово відключити антивірусну систему, фаєрвол та різного роду системи безпеки.

Несправний веб-браузер.
Встановити інший веб-браузер або перевстановити існуючий.

УВАГА! Веб-сторінки також можуть не відкриватись у зв’язку з прихованим процесом одержання/передачі інформації на комп'ютері.

***

Розривається з'єднання
Шкідливе програмне забезпечення ініціює розрив з'єднання.
Перевірити комп’ютер на наявність шкідливого програмного забезпечення та троянських програм ОНОВЛЕНОЮ системою безпеки. Переналаштувати Інтернет-з’єднання згідно з покроковою інструкцією.

Ненадійно підключено кабель.
Перепідключити мережевий кабель (при підключенні кабелю повинен бути відчутний клік).

Збій роботи драйвера мережевого адаптера.
Перевстановити драйвер з компакт-диска, який постачався в комплекті з комп’ютером.

***

Як перевірити доступність того або іншого вузла Інтернет?
Щоб перевірити чи доступний в даний час ресурс Інтернет, під час сеансу роботи в мережі запустіть вікно DOS-сесії (Відкрийте меню "Start"/"Пуск", виберіть пункт "Run"/"Виконати", напишіть cmd (або command) , натисніть OK )
і в командному рядку введіть команду ping [ім'я ресурса].
Для прикладу: ping www.ya.ru
Якщо даний сервер доступний, тоді Ви побачите наступне:

Reply from 213.180.204.8: bytes=32 time=28ms TTL=242
Reply from 213.180.204.8: bytes=32 time=25ms TTL=242
Reply from 213.180.204.8: bytes=32 time=25ms TTL=242
Reply from 213.180.204.8: bytes=32 time=38ms TTL=242

Якщо сервер недоступний, тоді Ви побачите наступне:

Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

***

Задати своє запитання

Ви можете задати інші запитання стосовно роботи нашої компанії і наші спеціалісти нададуть вам докладну відповідь

 • Фінанси
 • Обладнання
 • Безпека
 • Інше
Зазначте код з зображення:*

Останні новини

23.11.2017

Зустрічайте акційні умови підключення

В багатоквартирній забудові

В приватному секторі

Інтерактивне ТБ за 1 грн/міс

Документація

  - Статична ІР адреса;
  - Пароль доступу до мережі;
  - Змінити тарифний план;
  - Договір телефонія;
  - Договір інтернет;
  - Показники якості ТК послуг;
  - Показники якості інтернет;

Оплата послуг

  - Як оплатити послуги інтернет;
  - Як оплатити послуги зв'язку;
  - Як оплатити послуги телебачення;

Офіс у Львові

Головний офіс
Адреса: 81130, Львівська обл., Пустомитівський район, с.Сокільники, вул.Січових Стрільців 1
Телефон: (032) 227-02-22
Факс: (032) 227-04-54
Абонентський відділ
Адреса: 79005, Львів, вул.Словацького, 1/115
Телефон: (032)2256333,
(032)2257777
Факс: (032) 225-55-55
Централізоване бюро ремонту
Працюємо: цілодобово
Телефон: (032) 227-05-00
Підтримка Інтернет
Працюємо
цілодобово
Телефони
Львів 224-61-11
(067) 22-46-111
(099) 22-66-077
Дрогобич (0324) 45-61-11
Пустомитівський район (03230) 45-611
E-mail: support@telcom.net.ua
© Телком. Телекомунікаційна компанія
© Вікторія